HAKKIMIZDA

Milas ve Bodrum çevresinde inşaat, tadilat, taahhüt, tasarım-uygulama ve peyzaj alanlarında hizmet vermekteyiz. Geçmiş yıllarda konut sigortacılığı ve inşaat sektöründeki çok yönlü tecrübelerimizi 2019 yılında faaliyetlerine başlayan yeni markamızla birleştirdik. Markamız, 2020 Ocak ayında resmileşerek kişilere sadece konut inşa etmek değil, hayallerinin gerçeğe dönüşmesini sağlamak için kurulmuştur.

Projelerimizde doğayla şehrin lüksünü ve modernliğini birleştirerek yaşam alanlarının hem konforlu hem de çevreyle uyum içinde olmalarına özen gösteriyoruz. Konut mimarisinin kişileri sınırlandırmayan, aksine özgür ve mutlu hissedecekleri şekilde tasarlanması gerektiğine inanıyoruz. Tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini bir bütünlük içinde çözümleyerek, güzel dostlar kazanıyoruz.

Siz Rahatınıza Bakın, Biz Ayrıntılara…

Bir projeye başlamadan önce iyi bir plan yapmak her işi başarılı kılan en büyük unsurdur. Bu sebeple, her detayını incelikle tasarladığımız projelerimizi ilmek ilmek işliyor, son ana kadar takip ederek her şey kusursuz olana kadar işimizin başında duruyoruz. Projeleri sahipleriyle buluşturduktan sonra da her konuda destek sağlamayı ihmal etmiyoruz.

 

Bodrum’daki Ortağınız

Müteahhitlikte VIP Hizmet

Arcthera’nın ana faaliyet alanı müteahhitlik olsa da, biz ilke olarak hizmette VIP anlayışı benimsiyoruz ve müşterilerimizle organik bir bağ kuruyoruz. Amacımız inşaat yapmaktan çok müşterilerimizin hayallerine ortak olmak. Bizimle tanıştıkları günden itibaren tek bir bedenmiş gibi düşünüyor ve onlarla yepyeni bir yaşama adım atmaları için birlikte hareket ediyoruz.  Geçmiş faaliyet performanslarımızın ve değerlerimizin üzerine eklediğimiz yeni girişimci ve vizyoner bakış açımızla, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile siz değerli dostlarımıza, tamamen huzura ve güvene dayalı arkaplanı olan, en iyi hizmet kalitesi ve özverisiyle VİP hizmetler sunmaktayız. Proje ve inşaat yapımı, mimarlık hizmetleri, gayrimenkul alım–satım ve kiralama, özel uçak, helikopter, özel helikopter kiralama, full charter tur hizmetleri, yat alım–satım, VIP transfer, lüks araç kiralama, sigorta ve kasko hizmetleri ile tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz.